Piramit ile çalışmak; güler yüz ile karşılanıp güzel işlerle uğurlanmaktır. Markamızı ve imajımızı en iyi şekilde yansıtmak için gösterdiğiniz emek ve çaba için çok teşekkür ederiz. Bugüne kadar bizi en iyi şekilde anlayıp her konuda destek oldunuz, iş birliğimizin aynı şekilde devam edeceğine inanıyoruz.
Aslı Kurtuluş - Kerim Çelik
Satış Destek Uzmanı
Piramit bizim için yenilikçiliği simgeliyor. Şirketimizde büyük değişimler yaşanırken, Piramit çalışanları hep yanımızdaydı. Hatırlıyorum da, yeni ürün kutu tasarımları elimize ilk ulaştığında nasıl da heyecanlanmıştık. Neredeyse hiç değiştirmedik o tasarımları. Kısaca "Piramit: Ufuk Açar".
Atakan Yıldırım
Supsan Ticari Birimler Grup Müdürü
Piramit bir reklam ajansından ziyade, gerektiğinde tüm iş ilişkilerinde bizi sahiplenen gizli bir ortağımız gibi çalışıyor.

Doğru ajans seçiminin bir şirket için ne kadar kilit bir karar olduğunu Piramit bize gösterdi.
Atilla Duman
Abant Su Genel Müdürü
Hayatta isteklerin sonu gelmez, hele müşteri isteklerinin hiç... Bir iş bitti mi diğeri için koşturur insan. Bazen siyah ister, bazen beyaz, bazen küçük olmuş der, bazen büyük, bazen renk peşinde koşar, bazen sadelik... Ama tüm bu isteklerin ötesinde en çok öncelikli olmak ister, leb dedi mi leblebi anlaşılsın, onun işi herkesten önce görülsün ister.

Sonu gelmez isteklerimizi her seferinde aynı şevkle gerçekleştiren, gece gündüz çilingir servisiyle her işimizi çözen, "ne yani kuş mu kondurucaz?" diyenlere karşı her seferinde her işimize kendi inisiyatifiyle kuş konduran Piramit Ekibi, iyi ki varsınız...
Aylin Ganiç
Borusan Mannesmann Pazarlama ve Kurumsal İletişim
Biliriz ki, her ne olursa olsun, "deadline" sadece bizim için değil, her zaman Piramit için de "deadline"dır ve işler hep yetişir.

Piramit ile sadece çözümü aramak değil, çözüm bulmaya hevesli olmak da fark yaratıyor.
Bikem Bayazıt
Avea Pazarlama İletişimi
Piramit'in vermiş olduğu hizmetteki en büyük farklılık kalite anlayışındadır. Profesyonel yaklaşımlarının yanı sıra verilen hizmetin zamanlamasında gösterdikleri hassasiyet, farklı ve yenilikçi çözümler, ihtiyaçların belirlenmesinde sundukları gerçeklik hep ön planda olmuştur. Müşteri Hizmetleri, zaman zaman karşılaştığı ısrarlı ve yorucu sorulara rağmen, hiç bıkmadan aynı güler yüzlülüğü ile iletişimine devam etmiştir. Tüm ekip olarak her an ulaşılabilir olmanız ve samimi yaklaşımınız bize her zaman güvenli ellerde olduğumuzu hissettirmektedir.
Burcu Çalışkan / Alp Aral
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Pazarlama
Telsim'in TMSF'ye devredildiği dönemde Piramit çözüm ortaklarımızdan biriydi.Piramit ile çalışmak benim için çok sıcak bir ilişki ve çözüm odaklılığı ifade ediyor. Birlikte çalışmaktan her zaman keyif aldığım bir ajans...
Can Yurdakul
Vodafone Marka İletişimi Bölüm Yöneticisi
Uzun yıllardır Borusan Holding'le çalışan Piramit Ajans'la, Borusan EnBW Enerji olarak, kurulduğumuz 2009 yılından bu yana birlikte işler yürütüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz enerji sektörünün dinamik yapısını çalışmalarına yaratıcı bir şekilde yansıtan, güler yüzlü ve iş odaklı ekibi ile çoğu zaman imkansızı mümkün hale getiren bir yaklaşıma sahip Piramit. Hedef kitleyi ve müşterilerin ihtiyaçlarını iyi tespit eden yeri geldiğinde kendisini müşteri yerine koyup düşünen ve durmaksızın çaba göstererek alternatif çözüm yolları arayan bu ekiple bundan sonraki çalışmalarımızda da hafızalara kazınan işleri hayata geçireceğimizi düşünüyoruz.
Canan Coşkun Güleç
Borusan EnBW Reklam ve Halkla İlişkiler
Piramitle çalışmak bir ailenin parçası olduğunu hissetmek gibi.

Tüm taleplerimize en kısa zamanda en uygun çözümü sunmaya çalıştınız. Her konuda gösterdiğiniz sabır ve sonuç odaklı yaklaşımınız, çıkan işin kalitesini daha da artırdı.

Bir müşteri olarak bir ajansın ulaşılabilir olmasını istiyorsanız işte o Piramit. Bir ajansın çözüm odaklı olmasını istiyorsanız işte o Piramit. Asıl bir ajansın hızlı olmasını istiyorsanız o kesinlikle Piramit.
Deniz Sahan
INGBank Kurumsal İletişim
Biz birlikte güzel işler yapabilmek için yola çıktık... Müşteri ekibinin güler yüzü, her daim desteğe hazır tavrı ve ajans olarak ürettiği güzel işlerle iyi bir sinerjimiz olduğunu düşünüyorum. Piramit ile çalışmak, her zaman hazır bir can yeleğiniz olduğunu bilmenin rahatlığını yaşatıyor.

"Hız" kelimesi onların ayrılmaz bir parçası – her zaman destek için hep yanımızdalar.
Ebru Özel Bozkurt
Avea Pazarlama İletişimi
7 yıldır gece gündüz zaman sınırı olmadan yanımızda olan, şirketimizin ve markamızın imajına en güzel ve en yaratıcı tasarımlarıyla katkıda bulanan değerli iş ortağımız Piramit'e bizimle birlikte oldukları ve bize değer kattıkları için çok teşekkür ediyorum.
Elif Aygül
Borçelik Kurumsal İletişim Bölüm Yöneticisi
Piramit ekip olmayı başarmış bir ajans. Müşteriye değer verdiğinizi hissettiriyorsunuz. Sunumlarınız etkili, ben bunu işe kendinizi çok iyi vermenize ve hırsınıza bağlıyorum. Gerektiği yerde taviz vermeden düşüncenizi savunabiliyorsunuz bu da müşteriye güven veriyor...
Ercan Ecemiş
Lineadecor Yönetim Kurulu Başkanı
Gayrettepe'de bir ofisti önceleri... Alınmış ödüller yoktu... Gençliğini bu günlere taşıyan, genç bir adamın heyecanı, hedefleri vardı karşımda. Tüm enerjisini verdi işine... Az bir zaman değil tam yirmi yıl geçti aradan, 1992 yılından bu güne yaşanmış anılara dönüp bakıyorum da; zamanla dinamizmini koruyan bir ajans görüyorum. Yılların verdiği yorgunluğu bir kenara bırakan, bir çocuğun enerjisi ile dolu, kocaman bir aile haline geldi Piramit bugün bulunduğu mükemmel ofisinde.

Yirmi yıllık dostluğun verdiği güvenle halen çalıştığım ve çalışmaktan büyük zevk aldığım Piramit; bugün kendisini defalarca ispatlamış bir müessese olarak bazen fikirlerimizin karşısında dik durarak, bazen de fikirlerimiz ile devleşerek yanımızda...
Fahir Gürsoy
Mithat Giyim Yönetim Kurulu Üyesi
Piramit'i diğer ajanslardan ayıran en büyük özellikleri, ne dediğinizi, sizin anlattığınız şekilde anlayan, satır aralarını okuyup, empati kurabilen bir ekibinin olması. Tanıştığınız ekip, daha sonra karşılastığınız ekip olarak kalıyor, her gün yeni kişilere baştan işinizi anlatmıyorsunuz. Size, tarihçenizle beraber, ilk günkü heyecanla destek oluyorlar.
Gamze Dinçkök Yücaoğlu
Akenerji Finansal Denetim ve Risk Yönetim Direktörü
Piramit'le 4 yıl Aromel markaları için birlikte çok güzel işlere imza atarak çalıştık. Onlarla çalışmak benim için:

Senin için her zaman en iyisinin isteneceğini ve öyle olması için çabalanacağını bilmek, sonsuz güvenmek, her çalışma anından keyif almak, aynı anda hem gerçekçi hem yaratıcı olunabileceğini mutlulukla görmek; ajans müşteri ilişkisinin şekil değiştirip iki dostun yan yana güç alarak ilerlediği, iletişimin çok güçlü seviyelere çıktığı, zorlukları birlikte paylaşırken sonunda mutluluk ve başarıyı da yine birlikte paylaşmak demek.
Gonca Kalkavan
Evyap Pazarlama Müdürü
Piramit, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir ajanstır.
Çalışılan zaman içinde görülür ki Piramit;
verilen sözlerin tutulduğu, en sıkıştığınız anlarda bile hızlıca çözümlerin bulunduğu ve sımsıkı bir ilişkinin kurulduğu bir yerdir.
Yeri gelir zor dönemler birlikte aşılır, yeri gelir gülüp sohbet edilir. Ama en önemlisi her zaman pozitif ve çözüm odaklı bir ekip sizin yanınızdadır.
Gökçe Alat
Gökçe Alat - INGBank Pazarlama İletişimi
Honda Türkiye olarak Piramit Ajans ile uzun yıllar uyum içerisinde çok başarılı işlere imza attık.

Birçok lansman ve kampanyada başından sonuna kadar koordineli ve uyum içersinde çalıştığımız Piramit ve yaratıcı ekibinin gösterdiği tüm çabaları için burada bir kez daha teşekkür ederim.

Kendileri yaratıcı ekipten müşteri ilişkileri grubuna kadar her kademede, sürekli yanımızda olan ve bizleri destekleriyle yalnız bırakmayan tam bir çözüm ortağı gibi hareket etmişlerdir.
Güray Yücel
Honda Türkiye Pazarlama Müdürü
Piramit benim için ne demek?

Kolay iletişim,
isteklerimizi anlayabilen, ötesinde cevap veren,
zaman baskısı altında bile yaratıcı çözümler üretebilen,
değişen şartlara ve beklentilere uyum gösteren,
kurumsallığı yaratcılıkla buluşturan, prensip sahibi,
yapılan her bir işte müşterisini mutlu etme hedefi olan bir ajanstır Piramit.
İpek Badırgalı
Ak-Kim Pazarlama Birim Yöneticisi
Özverili ve son derece pozitif bir ekip ile çalışıyoruz. Herşeyden önce empatik. Sistemli bir ajans ve güven uyandıran bir iş ortağısınız. Yenilikçilik ve yaratıcılıktaki vizyonunuz ise ortak dilimiz olarak çalışmalarımıza yansıyor.
İstem Akkoyunlu
Doluca Pazarlama
Piramit Ajans ile Vestel'in 2000'li yıllarının başında yeniden yapılandırılması aşamasında marka konumlandırması üzerine çalıştık. Hem Metin Aroyo hem de ekibi Vestel'i içselleştirip kendi markalarıymış gibi özveriyle çalıştılar. Markamızı hep daha iyiye götürmek üzere yapılandılar. Her iş ortaklığında olduğu gibi müşteri olarak bizlerin stratejik uzun vadeli hedeflerimizle taktiksel kısa vadeli satış ihtiyaçlarımızın iletişimini bana göre en iyi şekilde dengelediler...
Levent Hatay
Kurucu ortak, Levent Hatay Danışmanlık (www.leventhatay.com);
CEO, Perabayt AŞ(www.1v1y.com);
Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi, Vestel Şirketler Grubu
(1999-2009)
Piramit'le çalışmak, sanki kendi şirketinin bünyesinde bulunan bir reklam departmanıyla çalışmak gibi. Senin ve markanın isteklerine önem veren, markanı görünmesini istediğin gibi gösteren, yaratıcı ve araştıran bir reklam ajansı Piramit. Her markaya aynı değeri veren ve markanın değerini artırmak için kendinden birçok şey katan, her istediğinde ulaşabildiğin ve sorularına cevaplar alabildiğin bir reklam ajansı Piramit. Bizce Piramit'le çalışmak demek kendini ve markanı değerli hissetmek demek...
Lora Kohen Yanarocak
Optomod (Exess Güneş Gözlükleri)
Emin ellerde olduğunu bilmek ve bunu her zaman hissetmek. Beş yılı aşan bir süredir devam eden işbirliğimizde hissettiğimiz duygu hep bu oldu.
Kriz anlarında hem yaratıcılık hem de deneyimleri ile hep yanımızda oldular.
Nurcan Ateş
Kaya Holding Kurumsal İletişim Direktörü
Piramit Reklam Ajansı, Evyap'ın Türkiye'de yıllardır birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğu bir iş ortağıdır. Piramit; deneyimli kadrosu, başarılı kreatif işleri ve çözüm odaklı yaklaşımı ile markalarımıza ilk günden bu yana değer katmaktadır. Kategorisinin lideri olan Arko Nem cilt bakım markamızın yanı sıra, Eau de Toilette ve Deodorant kategorilerinde Aromel çatısı altındaki markalarımızın (Blade, Emotion, Privacy, Tattoo ve Saten) her türlü iletişim kampanyasını başarıyla sürdürmektedir.

Piramit'ın enerjisinin, renkliliğinin ve yaratıcılığının devamını gönülden dilerim...
Mustafa Arın
Evyap İcra Kurulu Üyesi Pazarlama - Ar&Ge
Finspor'da Genel Müdür olarak görev almakta olduğum dönemde, firmamız için yenilik sayılabilecek büyüklükte bir pazarlama kampanyası yürütme kararı verdik. Tabii orta ölçekli bir firma olarak büyük bütçelerimiz yoktu ancak hem perakende operasyonumuza hem de tamamen yeniden yapılandırmakta olduğumuz e-ticaret işimize dikkat çekebilecek etkiyi de yaratmak istiyorduk. Bu süreç sırasında Piramit ile tanışma fırsatı elde ettik. Görüştüğümüz birkaç firma arasından, bütçemizin büyüklüğünü dikkate almadan gösterdikleri özen, bizi bizden iyi anlama çabaları, bize müşteriden çok iş ortağı gözüyle bakarak kısa vadede kazanmaktan çok uzun vadeli bir süreci beraber götürme ve beraber büyüyerek beraber kazanmaya odaklanmaları ve gerçekten hızlı, yaratıcı çözümlerle dönmeleri gibi özellikleriyle hemen sıyrıldılar. Beraber çalışma kararı verdiğimiz ve bu şansı yakaladığımız tüm süreç boyunca da bu kararda ne kadar haklı olduğumuzu, yukarıdaki değerlendirmelerimizin ne kadar doğru olduğunu bize net olarak kanıtladılar.
Orhan Gürsoy
Mudo Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı
Müşteriden çok daha detaycı, titiz, takipçi, süper ötesi bir ekip, kesinlikle güven veriyorlar. Onlarca yaratıcı fikir gerektiren çalışmaya, üşenmeden harika fikirleri 24 saatten az bir sürede çıkarma yeteneğine sahipler.
Onlarla çalışmak marka yöneticileri açısından büyük şans.
Özge Tan
Dünya Göz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdür Yardımcısı
Kuralkan - Kanuni'deyken Piramit'le çalışmaya başladığım ilk günler yeni bir brief stresine girmiştim. Çünkü şirketinizi ve sektörünüzü hiç tanımayan birilerine kendinizi anlatıp ajansın yapacağı tasarım ve reklam stratejilerinin doğru kanalize olmasına yardımcı olmak istersiniz.

Bugüne kadar olan tüm briefler hep sıkıcı olmuştu. Piramit ekibi ile buluşup yapılan ilk toplantı, günlerce hasta gezip iyi bir doktor bulduğunuzda rahatlamanız gibi bir şeydi.

Brief bu kadar kötü bir şey değilmiş dedim kendi kendime. Önce ihtiyaç tespit edildi, ardından reel strateji ve alternatifler önümüze kondu. Tüm işler güzeldi ve seçmediklerimizi bile seneye kullanmak için arşivledik. Bir ajanstan beklenecek kurgu ve takip daha iyi olamazdı. İlk defa mazeretleri olmayan ve çözümsüz bir nokta ortaya koymayan bir ekip ile çalışmıştım.

Darısı başınıza.
Sait Orhan
Asya Motor Genel Müdürü
Piramit'le çalışıyorsanız bir şeyden emin olabilirsiniz: Her ne olursa olsun, ihtiyacınız ve sorununuz mutlaka ama mutlaka, bir şekilde çözülecek.
İşte bu, yoğun iş hayatında tedarikçinizin size sunabileceği en büyük konfor. Piramit'i farklı kılan da bu; emin ellerde olduğunuz duygusu...
Seyhan Cömert
Borusan Lojistik İletişim Müdürü
Sizinle çalışırken sanki kurum içinden bir bölüm gibi yani içimizden biri gibi hissediyor insan.
Size konuyu verdiğimizde o kadar içimiz rahat ki, nasıl olsa çok yaratcı birşeyler gelecek hissi!
İşin uygulaması ya da sonunda da o kadar "biz" gibi hissediyorsunuz ki, paylaşımımız en üstte, zirvede oluyor.
Sibel Bekler
Ak-Kim İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Direktörü
Piramit, her zaman ve her konuya çözüm üretmesiyle bizi etkiliyor.

Piramit'in farklı yaklaşımı, çözüm odaklı olması, hızı ve ekibin güleryüzü bizim için en önemli özellikleri oluştururken, altı yıldır uyumlu calışmamızı sağlıyor.
Şerife Füsun Ömür
Akkök İnsan Kaynakları Direktörü
Markanın ruhundan anlayan ajans...
Kurumlarda çalışan iletişim profesyonellerinin değer verdiği, üzerine titrediği tek bir şey var: Markaları.
Piramit, 8 yılı aşkın süredir Borusan'ın en stratejik iş ortaklarından biri olarak, markamızın ruhuna uygun iletişim çözümleri üretiyor. En yalın, en içten ve en hızlı şekilde...
Şule Yücebıyık
Borusan Holding Kurumsal İletişim Müdürü

LÖSEV özelinde de bizi en önemli müşterileri arasında görürken tek kuruş talep etmeden, sosyal sorumluluğun ötesinde bir duyarlılık ve gönüllülük gösteren, Lösemili çocuklarımızın sorunlarını içselleştirerek, daha fazla ne yapabiliriz sorusunu gündemlerinden düşürmeyen, BİZCE EŞİ BULUNMAZ BİR AJANSTIR!
Üstün Ezer
LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı
* İsimler alfabetik sıra ile dizilmiştir.